• 30.09.10, 16:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Annuse soovitused ettevõtjale

Äriplaanil esinedes esitas Toomas Annus enda versiooni nn maadevahetuse juhtumi tagamaades süüdistades kaitsepolitseid, et see lasi ühel töötajal korraldada Annuse suhtes kättemaksuaktsiooni.
Oma ettekandes jagas Annus ettevõtjatele soovitusi, mis aitavad vältida tema saatust.
Soovitused on järgmised:*Vältige konflikte Kapo ametnike ja nende sugulastega.

Artikkel jätkub pärast reklaami

*Vältige vastasseisu poliitikutega, nad teevad teile mingil hetkel ära oma meetodiga, mida teie ei tunne.*Hoidke finantsvaru, mida keegi ei saa teilt ära võtta ja mida te saate vajadusel kasutada pere toitmiseks ja õigusabikulude tasumiseks.*Koostage oma firmas läbiotsimise manuaal, et töötajad teaksid, kuidas nad peavad läbiotsimise korral käituma.*Korraldage telefoni käsitlemise kiirkursus, et salaja pealtkuulatud telefonikõnesid ei oleks võimalik mitmeti tõlgendada.
Annus väitel olid tõenäoliselt salajased pealtkuulamisseadmed ka keskkonnaministrina töötanud Villu Reiljani kabinetis ning kui seal räägiti maadevahetusest ja Toomasest, siis ei tabanud uurijad ära, et Eestis on kaks Toomase nimelist suure ehitusettevõtte omanikku.
Seetõttu sai Annus ka esialgu kahtlustuse nende maadevahetuste eest, mille tegelikult tegi teise Toomasega seotud firma. Annus pidas silmas Toomas Lumanit.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.

Enimloetud

1
TOP
  • 01.09.25, 06:30
Kinnisvarabüroode TOPi üks tõhusamaid väärtustab talente
2
  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
3
Suur lugu
  • 15.08.25, 06:45
Arendajad neelasidki maksutõusu alla. Kas ees on jõujoonte tõsisem muutus?
Käibemaksutõusu mõju eluasemete müügimahule osutus bluffiks. Turul pinge ja patiseis kerib vinte.
4
Uudised
  • 16.09.25, 06:45
Kuld ja kinnisvara - keeruliste aegade turvasadamad
5
TOP
  • 11.09.25, 12:56
Kinnisvara korrashoiu TOP: koore riisus Sõõrumaa pealinna koolide haldusäri
6
TOP
  • 15.09.25, 11:39
Kinnisvara korrashoiu TOPi üks tegusamaid keskendub 100% äriklientidele
Priit Sipelgas toob esile SOL Balticsi ühe olulise erinevuse, võrreldes konkurentidega. Lisaks toob ta esile valdkonna olulisimad väljakutsed aastal 2026.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele