29. november 2010

Masu tõi õigusabi kindlustajale edu

Euroopa suurima õigusabikulude kindlustusseltsi D.A.S. kindlustusportfell kasvas Eestis tänavu üheksa kuuga üle 2,8 korra ligi 7,9 miljoni kroonini. Seltsi varad ulatusid ligi 48 miljoni kroonini.

D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse ASi juhatuse liikme Maiko Kalveti sõnul suurendas masu hüppeliselt Eesti inimeste huvi õigusabikulude kindlustuse vastu.

„Finantsinspektsiooni andmetel oli D.A.S. tänavu esimesel poolaastal kõige kiiremini kasvanud Eesti kahjukindlustusselts, kelle kogutud kindlustusmaksete maht näitas ainsana kolmekohalist kasvuprotsenti ja seda juba teist aastat järjest,“ lausus Kalvet.

„Eesti majandus on küll pöördunud tõusule, kuid sellegipoolest prognoosime ka järgmiseks aastaks õigusabikindlustuse mahu edasist kasvu. Inimesed on mõistnud, et pole mõtet maksta ise kergekäeliselt kinni kellegi teise põhjustatud kahju või saamata jäänud tulu.“

D.A.S. Õigusabikulude Kindlustus kogus tänavu üheksa kuuga kindlustusmakseid 4,86 miljonit krooni, mis on ligi 197% rohkem kui aasta varem.

Kui 2009. aasta 3. kvartali lõpus oli ettevõtte kindlustusportfell 2,75 miljonit krooni, siis tänavu septembri lõpuks oli portfelli maht kasvanud üle 2,8 korra 7,87 miljoni kroonini. Kahjukäsitluseks kulus üheksa kuuga ühtekokku ligikaudu 2,1 miljonit krooni.

 

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806