Konkurss politseiameti juhi leidmiseks kukkus läbi

Politsei- ja piirivalveameti peadirektori kandidaatide hindamiskomisjon otsustas pärast avaliku konkursi hindamisvoorude läbiviimist mitte esitada siseministrile kandidaati PPA peadirektori ametikohale ning jätkata peadirektori leidmiseks sihtotsinguga.

„Kindlasti on konkursil osalenud kandidaadid tugevad oma valdkonna asjatundjad. Soovime sihtotsinguga saada kindluse, et politsei- ja piirivalveameti peadirektoriks saab tippjuht, kelle senised kogemused võimaldavad edukalt juhtida keerukat ja Eesti suurimat avaliku sektori organisatsiooni,“ selgitas hindamiskomisjoni esimees Leif Kalev pressiteate vahendusel.

Politsei- ja piirivalveameti praeguse peadirektori Raivo Küüdi ametiaeg lõpeb 1. märtsist. PPA peadirektori konkursi kuulutas siseministeerium välja aasta alguses. Peadirektori kohale kandideerimiseks laekus kuus avaldust, teise vooru pääses kolm kandidaati. Kandidaate hindas komisjon koosseisus siseministeeriumi kantsler Leif Kalev (komisjoni esimees), riigisekretär Heiki Loot, riigi peaprokurör Norman Aas, siseministeeriumi päästepoliitika asekantsler Hannes Kont ja siseministeeriumi personalipoliitika osakonna juhataja Aivi Sirp, hindamisse oli kaasatud ka personalifirma Fontes.

Hindamiskomisjon jätkab PPA peadirektori leidmiseks kandidaatide sihtotsinguga. Senise peadirektor Raivo Küüdi ametiaja lõppedes ning kuni uue peadirektori ametisse nimetamiseni juhitakse politsei- ja piirivalveametit peadirektori asendamise korra alusel.

 

Osale arutelus

  • Haldusuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised