Realia Group, suurim kinnisvarahalduse ja -vahenduse ettevõte Põhjamaades, ostis Soome kinnisvarahaldusega tegeleva ettevõtte Corbel. Antud omandamine on osa Realia Group'i kasvustrateegiast ja toetab Realia Group'i plaani laiendada enda pakutavaid kinnisvarahalduse teenuseid ja olla teerajaja kinnisvara halduse ja vahendamise valdkonnas, teatas ettevõte.

- Matti Bergdahl On Realia Groupi CEO.
Corbel Holding OY müüs Realia Group'ile Põhjamaade erakapitali investeerimisfond Valedo Partners Fund I AB. Ostu-müügitehing allkirjastati 13. augustil 2016.
Realia Group'i ettevõtted pakuvad küllaldase spektri erinevatest kinnisvarahalduse ja -vahenduse teenustest nii Soomes kui ka Baltikumis. Tegevused viiakse ellu läbi tütarettevõtete, milleks on Realia Isännöinti, Realia Management, Huoneistokeskus, Huoneistomarkkinointi, SKV Kiinteistönvälitys Soomes ja Ober-Haus Real Estate Advisors Baltikumis.
"Corbel toob ideaalse täienduse ja kompetentsuse Realia Groupi'i kinnisvarahalduse valdkonda. Omandamine on osa meie kasvustrateegiast ja toetab meie plaani laiendamaks kinnisvara halduse teenuste pakkumist. Ma olen kindel, et antud omandamine tugevdab meie konkurentsivõimet kinnisvarahalduse teenuste pakkujana. Ootan juba koostööd Corbeliga," ütles Matti Bergendahl, Realia Group'i CEO.
Artikkel jätkub pärast reklaami
"Valedo omanduses on Corbel 2011. aastast alates tugevalt arenenud ja ettevõte on saavutanud tugeva positsiooni kõikides ärivaldkondades. Oleme väga õnnelikud, et Corbel on Realia Group'iga jõud ühendanud," ütles Sampsa Ratia, Corbel'i CEO.
Seotud lood
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse
tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?