9 september 2016

Kesklinna kortermajadele jagatakse turvalisustoetust

Fonolukk  Foto: Julia-Maria Linna

Tallinna Kesklinna korteriühistud ja -ühisused või majaomanikud saavad projekti „Turvaline kodu“ raames taotleda toetust, et muuta hoovid turvalisemaks.

Toetust antakse kortermajade välisustele või väravatele snepper-, taba- ja fonoluku, kaitseriivi või muu taolise paigaldamiseks, samuti õue välisvalgustuse, tehniliste valveseadmete, sensorite või infrapunakiirgurite abil töötavate välisvalgustite paigaldamiseks. Toetust võib kasutada ka ohtlike hoovielementide nagu vanad mänguvahendid, pesukuivatuspuud jms eemaldamiseks; hoovi liikluskorraldusvahendite, ohutähiste ja turvapiirete paigaldamiseks või grafiti puhastamiseks.

Toetust antakse kuni 30% projekti maksumusest. Maksimaalne toetus ühe taotleja kohta on kuni 400 eurot.

Taotluse peab allkirjastama korteriühistu juhatuse esimees (või volitatud isik) või korteriühisuse poolt määratud valitseja (või volitatud isik) või majaomanik. Projekt tuleb esitada koos asukohaskeemi ja seletuskirjaga, lisades fotod hetkeolukorrast objektil. Esitama peab vähemalt kolm hinnapakkumist kavandatava töö kohta.

Toetuse väljamaksmiseks tuleb toetuse saajal esitada hiljemalt 15. novembriks linnaosa valitsusele projekti kuluaruanne, fotod tehtud töödest ja tööde ülevaatamise akt.

Taotlus tuleb esitada hiljemalt 30. septembriks Tallinna Kesklinna Valitsusele kas digitaalselt või paberkujul allkirjastatult.

Jaga lugu:
KINNISVARA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad kinnisvarauudised igal nädalal enda postkasti.

Kinnisvara.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo Habakuk
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806