Roosaare jagab väikeinvestoritele kogemusi

Rähni 4
Scandium Kinnisvara uusim üürikorterite projekt aadressil Rähni 4, Tallinnas...

Väikeinvestoritele aktsiatest ja kinnisvarast kolm raamatut kirjutanud Jaak Roosaare räägib veebiseminaril, kuidas on võimalik kinnisvaraga rikkaks saada.

Olgu kinnisvaraturul buum või krahh, tasub õppida teiste õnnestumistest ja vigadest. Roosaare annab seetõttu soovitusi, kuidas leida sobivat kinnisvara ja alustada äriga, kui endal ei ole kinnisvaratehinguteks piisavalt raha.

Lisaks kuulevad väikeinvestorid, kuidas panna enda kodu raha teenima, üürikortereid oskuslikult hallata, püsivat rahakäivet tekitada ning laenuga ärile hoogu juurde anda.

Loomulikult kuuleb Roosaare soovitusi ka ühisrahastusprojektide valikuks.

Veebiseminar toimub 11. septembril kell 19.00–20.30.

Loe täpsemalt ja registreeri end veebiseminarile SIIT.

Jaak Roosaare ja Kalle Aron arendavad Scandium Kinnisvara OÜs üüriinvestoritele väikeste korteritega tarku maju. Praegu on neil käsil vana telefonikeskjaama arendus Mustamäel aadressil Ehitajate tee 60. Renoveeritud kujul kannab see hoone SpaceCube’i nime.

Scandium Kinnisvara renoveerib järgmiseks ajaloolise väljanägemisega Rähni 4 korterelamu Kristiine linnaosas. Ettevõtte arendatavatest tarkadest majadest ja Hoiame Kokku Grupp OÜ vahendatavatest tarkadest lahendustest saab lugeda 21. augustil ilmunud erilehest Kinnisvara.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised