5. september 2017

Miks LVM osaleb kv.ee kinnisvararallil?

Ingmar Saksing
Autor: Eiko Kink

LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing selgitab, miks vahendusbüroo osaleb kv.ee korraldataval kinnisvararallil, kus peale nende osaleb veel vaid üks tuntud vahendaja, Kinnisvaraekspert.

Järgneb Ingmar Saksingu kommentaar.

Mõõdame kanalite efektiivsust igapäevaselt ning koondame tulemusi aastaid. Otsuse ühe või teise kanali kasutamiseks teeme lähtuvalt nendest tulemustest. Kinnisvaraportaalidel on kinnisvara müümisel digitaalsetes kanalites oluline roll ning nendes eristumine on vajalik saavutamaks meie eesmärki olla turul number üks.

LVM Kinnisvara ja Kinnisvaraekspert olid nende 11 suure kinnisvarabüroo seas, mis oma kuulutused tänavu 1. aprillil kv.ee-st maha võtsid. Suurem osa maha võetud kinnisvarakuulutusi pandi mõne aja pärast veebi tagasi.

Kampaanias osalemise valisime lähtuvalt KV paindlikusest, mis võimaldab jõulisest meie Tallinna arendusprojektide kõrval esitleda suurimat uute kodude valikut Pärnus ja toimumisajast, mis kattub osaliselt meie tutvumisnädalaga ning annab ostjatele täiendava võimaluse tutvuda Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares samaaegselt järelturul enam, kui 500 koduga!

Tallinnas valisime kampaaniasse uutest projektidest viis erinevat arendust. Nii on võimalik järgmisel laupäeval tutvuda uute korteritega kesklinnas, Kalamajas, Nõmmel ning linnapiiril asuvate uute elamute ja ridaelamutega.

Tutvumisnädalate korraldamisega alustasime üleeelmise aasta lõpust ning nende populaarsuse tõttu korraldame neid praeguseks kord kvartalis. Idee on lihtne – ühe nädala jooksul saab ülevaate kõikidest pakkumistest. Eraldi kokkuleppeid valitavate kodude ülevaatamiseks vaja teha ei ole, sest kuupäev ja kellaaeg on ette teada. Samuti on ajaliselt koondatud sama piirkonna pakkumised.

Uue (Ekspress Grupi osalusega – toim) kinnisvaraportaali lisandumine on igati tervitatav ning loomulikult leiab meie pakkumised Ekspress Grupi osalusega portaalist.

Loe kv.ee uusarenduste rallist SIIT.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474