Epicenter Kinnisvara võttis kasutusele kolmeastmelise maaklerite motiveerimise ja arendamise süsteemi ning tõstis maakleritele makstavat vahendustasu.

- Epicenter Kinnisvara asutajad tegevjuht Leanika Järve ja jurist Kairi Ummus
- Foto: Pamela Nassar
Kinnisvara Küla nimeline ja kolme paketina üles ehitatud süsteem võimaldab alustada kinnisvara vahendamist olemasoleva palgatöö kõrvalt. Vihjemaakler kogub infot ja edastab selle Epicenterile, kuid ei pea ise aktiivselt müüma ega tehingut lõpuni viima. Toimunud kinnisvaratehingutelt saab ta 10%list vahendustasu.
Vihjemaaklerid saavad end koolitusi läbides ja kliendibaasi kogudes üles töötada kuni 60%-lise vahendustasuga siseringi maakleri ja kuni 90%-lise vahendustasuga tuumikringi maakleri positsioonile. Varasema maakleritöö kogemusega inimesed saavad kohe kandideerida siseringi või tuumikmaakleri positsioonile.
Epicenter Kinnisvara tegevjuhi Leanika Järve sõnul tingis täiesti uuele töökorraldusele ülemineku suur kaadrivoolavus, millega puutuvad kokku pea kõik suuremad Eesti kinnisvarabürood.
„Me aitame luua õigeid strateegiaid ja süsteeme, pakume tehnoloogiat, koolitusi ja kõike, mida äri ülesehitamiseks vaja,” kommenteeris Järve. Alustamiseks ja koolituste läbimiseks tuleb uutel liitujatel iga koostööpaketi eest välja käia ka teatud summa raha, ütles Järve kinnisvarauudised.ee-le.
Seotud lood
Kinnisvara omaniku peamine eesmärk on saavutada oma varalt maksimaalne tulu. Selleks, et vara säilitaks oma väärtuse ja toimiks tõhusalt aastaid, on vajalik selle regulaarne ja professionaalne korrashoid. Kinnisvara korrashoiuga tegelevad mitmesuguse pädevusega spetsialistid, sealhulgas haldus-, hooldus-, maakler-, õigus- ja remonditeenuste pakkujad. Millised on aga kinnisvaraga tehtavad suurimad vead ning kuidas neid vältida?