• 18.11.25, 13:00

Kinnisvaraarendus hakkabki nihestuma: juba tegi arendaja linnale ettepaneku

Juuni lõpus ilmunud artiklis “Kinnitage turvarihmad - Eesti kinnisvaraarendus hakkab nihestuma” ilmnes arendajate, fondijuhtide, arhitektide liidu juhi osalusel, et eluasemete kättesaadavus ja ärikinnisvara, eeskätt büroopindade ületootmine panevad kinnisvaraturu nihestuma.

Kokkuvõtet koostab tehisarusüsteem, mitte inimene. Tehisaru võib teha vigu, seepärast soovitame alati tutvuda originaaltekstidega, millele on vastuse juures viidatud. Äripäeva toimetus ei kontrolli tehisaru antavaid vastuseid, kuid võib neid vaadata hiljem, et teenust arendada. Ootame kasutajate tagasisidet aadressil [email protected].

Pikk tee linna tagant ja linna taha võib võtta tööpäevast arvestatava osa. Raha kulub vilinal.
  • Pikk tee linna tagant ja linna taha võib võtta tööpäevast arvestatava osa. Raha kulub vilinal.
  • Foto: Liis Treimann
Olukorrale annab hagu löök lõunast, mis keerab näiteks siinsele turule vinte peale veelgi. “Jah, vastab tõele, et need teemad on hetkel päevakorral,” kostis RE Kinnisvara partner Andi Pleskovski tõdemusele, et Eesti ärikinnisvara sektor paistab olevat muuhulgas silmitsi 2 väljakutsega: büroohoonete ületootmine ja monofunktsionaalsed ärilinnakud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele