Tuntud ettevõtjad müüvad puhkekeskust

Panga puhkekeskus
Panga puhkekeskuse hooned

Tuntud Eesti ettevõtjad, kelle seas on Lasita Maja juht Kaido Maisvee ja Krimelte üks omanikest Jaanus Paeväli, müüvad alates läinud aasta sügisest Saaremaal asuvat Panga puhkekeskust.

“Soovime leida kogu kompleksile hea omaniku,“ kommenteeris üks puhkekeskuse omanikest, Eesti ühe suurema puitmajade tootja Lasita Maja juht Kaido Maisvee.

Euroopa juhtiva ehituskeemia tootja Krimelte üks omanikest Jaanus Paeväli lisas, et algselt oli omanikel kavatsus sukeldumiskeskuseks mõeldud puhkekeskust jõuliselt edasi arendada, kuid ajapikku plaanid muutusid. Uuele omanikule on boonuseks võimalus ehitada krundi läänepoolsesse ossa juurde kaks puhkehoonet ja arendada välja ka oma väikesadam.

Neljal hektaril laiuv ja majadesse kuni 50 inimest mahutav Panga puhkekeskus on tegutsenud alates 2001. aastast. Vahetult enne ühte turistide lemmikkohta Panga panka asuvas puhkekompleksis paiknevad kahekorruseline 352 m² suurune peahoone, 50 m² suurune saunamaja, 56 m² suurune külalistemaja, 19 m² suurune ait, 100 m² suurune küün ning lisaks seitse kauni arhitektuuriga kämpingumajakest. Mahuka kompleksi müügihinnaks on 563 000 eurot.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised