Ranniku gümnaasiumi asemele tuleb noortemaja ja linnaosavalitsus

Uue hoone eskiis
Uue hoone eskiis

Tallinn ehitab endise Ranniku gümnaasiumi asemele uue hoone, kus saavad ruumid Kopli Noortemaja ja Põhja-Tallinna valitsus.

Uude enam kui 5000 ruutmeetrisesse hoonesse on kavandatud kaasaegsed võimalused noorte huvitegevuseks ja põhja-tallinlaste teenindamiseks. Hetkel on käimas eelprojekti koostamine, valminud on hoone eskiis.

Kavandatav hoone on jagatud kaheks - Kari tänava poolsesse ossa kolib linnaosa valitsus ning Vihuri tänavaga külgnevasse hooneossa saab uued ruumid Kopli Noortemaja.

Maja juurde on kavandatud välilava ning linnaosa noortele mõeldud skatepark ja palliplats ning laste mänguväljak. Haljastuses on rõhku pandud rohelisusele. Kinnistul üritatakse säilitada nii palju puid, kui võimalik ning arvestatud on ka täiendava haljastusega.

Tänu uue hoone ehitamisele tehakse korda ka Vihuri tänava Kari poolne osa. Selleks, et lastel oleks ohutu maja ees liikuda, on parkimine viidud maja taha.

Hoone on energiatõhusust silmas pidades kavandatud nullenergia majana.

Põhja-Tallinna kogukonnamaja projekt valmib 2019. aasta sügiseks ning olemasolevate plaanide kohaselt hoone saab valmis 2021. aasta märtsiks.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised