• 21.11.19, 12:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Männiku asum sai kauaoodatud supermarketi

Rimi avas Tallinnas Männiku tee 100 uue supermarketi, kus müügipinda 1092 m² ning valikus ligi 7000 toodet. Männikul avatud kauplus on Rimile 19. super Eestis ning 17. Tallinnas.
Männiku asum sai kauaoodatud supermarketi
  • Foto: Indrek Kingo
„2018. aasta alguses otsustasime, et Pihlaka mini Rimi Männikul jääb kiiresti areneva piirkonna jaoks liiga väikseks ning esialgu planeeritud remondi asemel on mõttekam ehitada suurem kauplus,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro. „Juba Pihlaka mini Rimi sulgemise esimesest päevast on Nõmme inimesed piksilmi oodanud uut poodi ning loodan, et pikk ootus tasus igati ära.“
Männiku Rimis pakutakse erinevaid hommikusöögilahendusi ning head valikut lõunasöögiks. Samuti saab osta värsket kohvi, saiakesi, värsket mahla ja loomulikult on kaupluses olemas salatibaar ning hulk teisi valmistoidulahendusi. Männiku superis on olemas samuti Talu Toidab müüginurk. Nii nagu igale Rimi superile omane on ka Männiku Rimis lai valik puu- ja köögivilju.
Lisaks Rimile hakkavad hoones tegutsema Peetri Pizza, Apotheka, lillepood ning rõivaäri.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Hetkel kuum

Kinnisvara on ikka olnud üks toekamaid varaklasse.
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Viru Keskuse juht Gertti Kogermann.
Uudised
  • 10.11.25, 12:16
Kinnisvarafirmade TOPi üks ambitsioonikamaid püüab tippude tippu
Tallinna eluasemeturg jätkab külgliikumist ja ilmselt pikemat aega, taustal keeb tüli
Uudised
  • 04.11.25, 10:41
Tallinna eluasemeturg jätkab külgliikumist ja ilmselt pikemat aega, taustal keeb tüli
Vaata, mis toimub lukskorterite vallas.
Mainor Ülemiste AS nõukogu liige Guido Pärnits.
TOP
  • 07.11.25, 13:47
Kinnisvarafirmade TOPi üks tegusamaid vaatab tulevikku optimismiga
Nüüd saab lükata sisse kõrgema käigu ja manööverada vabamalt
Tahad investeerida ja tehingut, sea sammud näiteks Tartu Annelinna.
Uudised
  • 07.11.25, 15:29
Lepi sellega - eluasemeturg jääb külgsuunda lohisema kauaks
Uute eluasemete arenduse ja turu epitsenter on nüüd Lätis
Tallinnas eluasemete nõudluse kasvu loota ei maksa
Uudised
  • 05.11.25, 06:45
Tallinnas eluasemete nõudluse kasvu loota ei maksa
2 olulist näitajat: graafikud kõnelevad 5 aasta trendide kohta selget keelt!
Taas selgus Tallinna uute eluasemete müüjate pingerida
Uudised
  • 06.11.25, 06:30
Taas selgus Tallinna uute eluasemete müüjate pingerida
Aga kuidas läheb järelturul? Uuri järele!
Hoonekompleksi ligidusse jäävad Rotermanni kvartal, Maakri kvartal, Viru keskus ja Tallinna Kaubamaja. Piirkonnast on kujunemas uus äriline ja kaubanduslik kese.
  • ST
Sisuturundus
  • 31.10.25, 09:39
Eksklusiivne hoonekompleks Tallinnas Maneeži tänaval on jõudnud turule ning ootab uut omanikku

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele