Viimastel valimistel Soome presidendikski kandideerinud poliitiku ja ettevõtja Paavo Väyryneni hotellibisnis paistab Eestis selleks korraks läbi olevat, kirjutab Kauppalehti.
Soome poliitik ja ettevõtja Paavo Väyrynen.
  • Soome poliitik ja ettevõtja Paavo Väyrynen.
  • Foto: Sander Ilvest / Postimees / Scanpix
Väyrynen on pannud Pärnus asuva Inge Villa müüki vaid neli aastat pärast selle ostmist, vahendab Äripäev.
Paavo Väyrynen ütles Kauppalehtile, et ostis Inge Villa lastekaitseettevõtte hoolde antud laste ja noorte puhkuse jaoks. „Viimastel aastatel on see olnud suvekuudel välja renditud Ikaalisten Matkatoimistole, muu kasutus on olnud väike. Tahame laste ja noorte jaoks osta uue ehitise, mida saaks kasutada aasta läbi.“
Väyrynen täpsustas, et otsib taolist hoonet Eestist, kas siis Tallinnast või Pärnust.
Kinnisvaraportaal City24 pakub praegu Inge Villat 570 000 euroga, neli aastat tagasi pakuti seda 550 000 euroga. Vuokko & Paavo aruande järgi läks ost maksma 478 400 eurot. Ettevõttel on 410 000 euro suurune laen omanikega seotud ringilt, kelleks võib olla Väyrynen ise, kirjutab Kauppalehti.
Paavo Väyrynen (73) on Euroopa Parlamendi saadik, olnud kolmel korral Soome Keskerakonna presidendikandidaat, erakonna esimees ning nii välis-, haridus-, töö- kui töö- ja väliskaubanduse minister.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele