Turuosalised peavad T1 kaubanduskeskuse saneerimissoovi erandiks, kuid veel ei saa pead anda, et teistelgi raskeks ei lähe.

- Kaubanduskeskustes on avatud toidupoed ja apteegid. Seetõttu võib kriis mööduda kergemalt väikeste keskuste jaoks, kus palju muid poode polegi.
- Foto: Liis Treimann
Saneerimist planeeriva T1 kaubanduskeskuse juht Allan Remmelkoor tõdes, et kriisi tervikmõju on jaekaubandusele väga suur ning selle sügavus sõltub esiteks praegu kehtivate piirangute kestusest, kuid seejärel nii tarbijate endi võimekusest uuesti tarbida kui ka praegu seiskunud tarneahelate taastumisest ja muutumisest. "Kaubanduskeskused ja nende omanikfirmad on praegu kõikjal raskes seisus, mitte ainult Eestis, ja kõigil tuleb olla valmis suurteks muutusteks,“ ütles Remmelkoor.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Üha rohkem ostjaid ja investoreid hindab tänapäeva kinnisvara puhul lisaks asukohale ja ruutmeetritele ka hoone jätkusuutlikkust, energiatõhusust, elukeskkonna kvaliteeti ja mugavust. Üks peamisi kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse sümboleid on rohesertifitseerimine. LEED-sertifikaat – maailmas üks tunnustatumaid rohehoonete kvaliteedimärke – on Põhjamaades juba tavapraktika.