• 15.10.20, 12:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kinnisvaraettevõtete paremik: tabelisse pääsesid automüüjad ja flippija

Lisaks tuntud tegijatele pääses Eesti Kaubandus-Tööstuskoja koostatud kõige konkurentsivõimelisemate kinnisvaraettevõtete 20 parima sekka ka neid, mille nimi on paremini tuntud hoopis teises valdkonnas.
3. kohale jõudis kinnisvaraettevõtete konkurentsivõime edetabelis Toyotade müüjana tuntud Elke Grupi AS.
  • 3. kohale jõudis kinnisvaraettevõtete konkurentsivõime edetabelis Toyotade müüjana tuntud Elke Grupi AS.
  • Foto: Andres Haabu
Kinnisvarauudised.ee uuris seitsme TOP20sse jõudnud ettevõtte tausta, majandustulemusi ja omanikke. Selgus, et kinnisvara valdkonnas on üllatavalt „kõvad tegijad“ automüüjad ja ehitusmaterjalide tootjad, aga ka remonti vajavat kinnisvara korrastav ettevõte ehk flippija. Mõni ettevõte on aga paremini tuntud hallatava kinnisvara kui ettevõtte nime poolest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele