• 20.10.20, 11:05

Kolmas kvartal tõi kinnisvarasse vilka ostu-müügi

Maa-ameti andmetel oli tänavu kolmandas kvartalis kinnisvaratehingute arv 7 protsenti ja käive 6 protsenti suurem kui mullu samal ajal.
Kolmanda kvartali tehingute arv ja koguväärtus suurenesid märgatavalt teise kvartaliga võrreldes.
  • Kolmanda kvartali tehingute arv ja koguväärtus suurenesid märgatavalt teise kvartaliga võrreldes.
  • Foto: Andras Kralla
Tänavu kolmandas kvartalis tehti Eestis 13 415 ostu-müügitehingut, sh kinnisasja-, korteriomandi- ja hoonestusõigustehingud. Tehingute koguarv kasvas eelmise aasta sama kvartaliga võrreldes 7 protsenti ja tänavu eelnenud kvartaliga võrreldes 31 protsenti. Augustiga võrreldes oli septembri turuaktiivsus 26 protsenti suurem.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 14:49
Tuleohutuseksperdid 112 häireedastuse muudatusest: päästeauto automaatne kohalesõitmine ei tohi mõjutada meie vara üldist ohutust
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele