• 25.02.21, 13:59

Skyoni ärihoone ankurrentnikuks saab Coop Pank

Tänavu augustis kolib Coop Pank oma peakontori Maakri kvartalis valmivasse uude Skyoni ärimajja. Suuremale pinnale kolimine toetab kodumaise panga kasvuambitsiooni ning võimaldab pakkuda töötajatele kaasaegset, inspireerivat ja energiatõhusat töökeskkonda. Täna, 25. veebruaril paigaldatakse Skyoni fassaadile Coop Panga logo.
Täna paigaldatakse Skyoni fassaadile Coop Panga logo
  • Täna paigaldatakse Skyoni fassaadile Coop Panga logo
Coop Pangast saab uue Skyoni büroohoone peamine rentnik, kelle ruumid asuvad 26-korruselise kõrghoone esimesel kümnel korrusel. Coop Pank hakkab seal kasutama kokku ligi 3500 ruutmeetrit pinda, mida on ligi kolmandiku võrra rohkem kui panga praeguses peahoones.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele