Küsitlus: tehasemaja on saanud eramuostjale arvestatavaks alternatiiviks

Koduostjad, kelle sooviks on soetada endale eramu, peavad arvestatavaks alternatiiviks valmis- ehk tehasemaja ostmist. Sel kevadel arvas 80 protsenti kinnisvaraportaali City24.ee küsitluses osalenutest, et maja ostmisel kaalutakse kindlasti uute valmismajade võimalusi.
Teadlikkus valmismajadest on viimasel ajal kasvanud.
  • Teadlikkus valmismajadest on viimasel ajal kasvanud.
  • Foto: Puumarket
9 protsenti vastanutest teatas, et nende eelistuseks oleks osta eramu järelturult, 11% arvas, et oma maja tuleb ehitada ise.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele