• 15.06.21, 15:18

Tapa uus kasarm toodab ise endale elektrit

Tapa linnas Üleviste tänaval avati täna Tallinna Tehnikaülikooli ja RKIKi spetsialistide säästliku ruumiprogrammi planeerimise juhendi alusel ehitatud tegevväelaste kasarm.
Tapa uue kasarmu avamine.
  • Tapa uue kasarmu avamine.
  • Foto: Kaitseväe peastaap
Tegemist on esimese Tapal ehitatud kaitseväe hoonega, mis endale ise elektrit toodab. Kasarmu projekteerija ning ehitaja oli Nordecon AS ning lepingu maksumus oli 3,4 miljonit eurot koos käibemaksuga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele