2021 II kvartali eluasemelaenude käive lõi 13 aasta rekordi
Eesti Panga andmetel oli 2021. aasta II kvartali uute eluasemelaenude väljastamine ehk eluasemelaenude käive 465 miljonit eurot. Viimati nägime sama kõrget laenukäivet 2007. aasta kinnisvarabuumi ajal.
Alates 2010. aastal on eluasemelaenude käive kasvanud pea otsejoones (tehes küll 2020. aasta koroona tõttu sirgelt suunalt väikese ja ajutise sammu kõrvale).
Pakkumisele on tulnud Harku vallas, Vääna külas paiknev ärimaa krunt, mis asub vahetult Vääna–Keila-Joa maantee ääres ning pakub head nähtavust ja ligipääsu. Tegemist on asukohaga, kus Tallinna lähiümbruse laienemine ja ettevõtete kasvav ruumivajadus on juba käivitanud selge kasvutrendi – piirkonda on lisandunud mitmeid uusi äri- ja tootmishooneid.
Urmas Sõõrumaa: Ühelgi keskusel pole hinge ilma inimesteta, kes sellele tähenduse annavad. Teeme kõik, et sellest saaks koht, kuhu tallinlased ja meie külalised tahaksid ikka ja jälle tagasi tulla, et kogeda, avastada ja olla osa millestki erilisest.
RKAS on renoveerimisvedur. Äsja sai renoveeritud Rahvusraamatukogu (arhitekt Raine Karp). Sama arhitekti loodud sarnase vormikeele ja sarnase paevoodriga rahvuslik Linnahall ootab renoveerimist ja kasutamist.