Korteriturul pole aktiivsuse tõusuks enam ruumi, kuid ka hinnaootused ületavad reaalsust

Korterite müügitehingute arv on rahunemas ja ega pole ka enam suurt midagi müüa, mis seda arvu kasvataks, sellest hoolimata võivad mõne arendaja ootused saadavale hinnale olla pigem ülepaisutatud, kirjutab Äripäev.
Uute arenduste hinda kergitavad ehitushinnad, kuid varem valmissaanute eest loodavad arendajad ka mitmekordseid kasumeid teenida
  • Uute arenduste hinda kergitavad ehitushinnad, kuid varem valmissaanute eest loodavad arendajad ka mitmekordseid kasumeid teenida
  • Foto: Andras Kralla
1Partner Kinnisvara juhi Martin Vahteri sõnul tõstsid mõned arendajad oma pealinna korterite hindu aastaga mitukümmend protsenti, kuid võib juhtuda, et nii siiski ostjaid leida ei suudeta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 08:53
Sadamaäärsed atraktiivsed kinnistud Süsta tänaval jõudsid müüki ning ootavad arendajat
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib visiooniga arendajat sadamate vahelisele alale. Müüki saabunud kinnistud Süsta tänaval ühendavad endas strateegilise asukoha, suuremahulise arenduspotentsiaali ning mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele