• 26.10.21, 10:30

Balti riikide inimesed ennustavad kuni 10% eluasemehindade kasvu

Eluasemehinnad on olnud alates kinnisvaraturu aktiveerumisest eelmise aasta keskpaigast tõusuteel, mis on pannud Baltimaade elanikud muretsema. Luminori uuringu tulemustest selgus, et pea pooled Eesti, Läti ja Leedu elanikest arvavad, et kinnisvarahinnad kerkivad tuleval aastal kuni 10%.
Luminor küsitles Balti riikides üle 1000 inimese vanuses 25–55 eluaastat.
  • Luminor küsitles Balti riikides üle 1000 inimese vanuses 25–55 eluaastat.
  • Foto: Andras Kralla
Sellist hinnatõusu ennustab 54% Eesti elanikest ning 44% Läti ja Leedu elanikest. Lisaks leiab 12% Balti riikide elanikkonnast, et hinnatõus saab olema veelgi kiirem.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele