Neli põhjust, miks osa krunte hoolimata heast hinnast kaubaks ei lähe
Turg on kuum, inimestel raha rohkem kui kunagi varem, kuid mõni näiliselt ülimalt atraktiivne elamuehituseks sobilik kinnistu on aastaid pakkumises ja keegi ei taha seda ka peenraha eest osta. Mis on põhjuseks?
Pikalt müügis oleva kinnistu puhul on alati olemas põhjus, miks see kaubaks ei lähe, teab Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman.
Foto: Andres Haabu
Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman ütles, et turul pakutavatest kruntidest enam kui poolega on mingi eksistentsiaalne segadus, mis ostjad eemale peletavad. „Küsimus pole tavaliselt üldse asukohas, sest huvilisi leiduks nii suurema maantee äärsetele kui ka paksus kuusemetsas paiknevatele maatükkidele,“ rääkis ta.
Seekordses saates “Kõik ärikinnisvarast” räägime liftidest, kortermajade renoveerimisest ja sellest, kuidas parandada elukeskkonda tervete hoovide ja naabruskondade kaupa, mitte ainult ühe maja piires. Stuudios on Kone Balti riikide müügidirektor Peeter Leet ning Tallinna linna juures tegutseva SOFTacademy pilootprojekti juht Kadri Auväärt.
Urmas Sõõrumaa: Ühelgi keskusel pole hinge ilma inimesteta, kes sellele tähenduse annavad. Teeme kõik, et sellest saaks koht, kuhu tallinlased ja meie külalised tahaksid ikka ja jälle tagasi tulla, et kogeda, avastada ja olla osa millestki erilisest.