• 12.04.22, 16:05

Paldiskis valmis uus kasarmukompleks

Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus (RKIK) on Paldiski sõjaväelinnakus ellu viimas kapitaalseid ümberehitusi ning vanade amortiseerunud hoonete asemel on äsja avatud riigi kõige kaasaegsemate väljaõppevõimalustega kasarmukompleks.
Uus kasarm Paldiskis.
  • Uus kasarm Paldiskis.
  • Foto: Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus
Enam kui 300kohalise kasarmu koosseisu kuuluvad õppeklassid, tööruumid ja ladustuspinnad, kus on arvestatud Paldiskisse koliva Vahipataljoni vajaduste ja eripäradega. Lisaks on ehitatud kaasaegsed palliväljakud, takistusrajad, jõu- ja käsivõitluslinnak ning laiendatud linnaku parkimisvõimalusi. Tegemist on esimese kasarmuga, mis vastab liginullenergiahoone nõuetele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele