Kui neli-viis aastat tagasi Tallinnas ja Harjumaal müüdi kuus üle 400 uue korteri, siis nüüdse aasta nelja esimese kuu jooksul müüdi neid kokku alla 300 - mõistliku hinnaga tooteid on turul vähe, kirjutab kirjutab Pindi Kinnisvara müügipartner Peep Sooman.
Pindi Kinnisvara müügipartner Peep Sooman peab uute korterite valikut turul näiliseks.
  • Pindi Kinnisvara müügipartner Peep Sooman peab uute korterite valikut turul näiliseks.
  • Foto: Raul Mee
Tallinna ja Harjumaa müügis olevate uute korterite arv on kasvanud üle 2400 ühiku, mis hakkab sarnanema 2018. ja 2019. aastal aset leidnud arendusbuumile, selgub Pindi Kinnisvara igakuisest uusarenduste monitooringust.

Seotud lood

Uudised
  • 18.05.23, 15:28
Turg langeb, kuid uusarenduste kõrget hinda toidavad venivad detailplaneeringud
Praegu on kinnisvaraturul veel turbulentsed ajad ja pole lõpuni selge, mis punktis turg on, kuid põhja tabamiseks tuleb end juba valmis panna, rääkis hiljuti kinnisvaraarendaja Avalon Estatesi suurosanikus saanud Marko Kull.
Uudised
  • 18.05.23, 09:56
Kinnisvaratehingute arv kahanes pea veerand
Võrreldes eelmise aasta I kvartaliga ja aprilliga, käesoleva aasta I kvartalis ja aprillis tehti kinnisvaratehinguid 22% vähem.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Enimloetud

1
Uudised
  • 25.06.26, 13:10
Valdo Kalm ja Kaarel Loigu: ehitame koos väga suurt linnaosa
2
Uudised
  • 29.06.26, 09:55
Galerii: Kaarsilla Kinnisvara sai Port Athena viimase maja sarikate alla
Vaata, kes seal olid ja mida nad tegid!
3
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
4
Uudised
  • 30.06.26, 12:36
Nüüd liiguvad Lätti ka Eesti üüriinvestorid
Kristjan-Thor Vähi: Paljud investorid jagavad meie vaadet, et eelmisel aastal alanud suurem turu kasvufaas alles kogub hoogu
5
Uudised
  • 30.06.26, 10:51
Estmak Capitali arendatud ja NOBE ehitatud hotell sai tipptunnustuse
6
Uudised
  • 30.06.26, 06:30
Flipitud korterid lähevad kui kuumad saiad
Pilleson näitab, kuidas flipitud korteri väärtus kasvab ja kui kaua selleks aega kulub

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele