• 20.06.23, 10:47

Kinnisvaratehingute arv aastaga kahanes, kuuga kerkis

Maa-ameti andmetel tehti 2023. aasta mais kinnisvaraturul 4091 ostu-müügitehingut, mida on 23 protsendi võrra vähem kui eelmine aasta samal ajal, kuid neljandiku võrra rohkem kui eelnenud kuul.
Aastaga kerkis Tallinna korteri ruutmeetrihind 5%.
  • Aastaga kerkis Tallinna korteri ruutmeetrihind 5%.
  • Foto: Liis Treimann
Eluruumina müüdud korteriomandiga tehti 2217 tehingut, hoonestamata maadega 908 tehingut ning hoonestatud maadega 691 tehingut, mida oli vastavalt 20, 31 ja 20 protsenti vähem kui aasta tagasi samal ajal.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele