• 29.06.23, 16:00

Kull: 2025 peaks tooma uudiseid Euribori languse kohta ja turu vaikset taastumist

Elamuarendaja Avalon ja ettevõtte partner ning suurosanik Marko Kull omandasid juuni alguses ligi poolesajale perekonnale mõeldud elukondliku arendusprojekti Tiskre Kodud OÜ. Esimese etapi investeering on pea üks miljon eurot.
Avaloni partner ja suurosanik Marko Kull märgib, et esimeses järgus ehitatakse välja kogu piirkonnale vajalik infrastruktuur, mis valmib 2024. aasta kevadel.
  • Avaloni partner ja suurosanik Marko Kull märgib, et esimeses järgus ehitatakse välja kogu piirkonnale vajalik infrastruktuur, mis valmib 2024. aasta kevadel.
  • Foto: Andras Kralla
„Arendusprojekt elluviimise käigus rajatakse Harku valda Tiskre külla kokku 19 uut eramaja ja 29 korterit,“ lausus Marko Kull. „Esimeses järgus ehitatakse välja kogu piirkonnale vajalik infrastruktuur, mis valmib 2024. aasta kevadel. Esimese etapi investeeringus suurus on ligikaudu üks miljon eurot.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele