Uuring: nendesse kinnisvarabüroodesse suhtutakse kõige positiivsemalt

Värske uuringu kohaselt kümnendik Eesti elanikest lähema kolme aasta jooksul endale kinnisvara soetada ja nad tõid välja kõige positiivsemat suhtumist väärivad kinnisvarabürood.
Tallinn, Õismäe. Tallinn (EST). Foto: Andras Kralla, Äripäev/Scanpix Baltics
  • Tallinn, Õismäe. Tallinn (EST). Foto: Andras Kralla, Äripäev/Scanpix Baltics
  • Foto: Andras Kralla
Tänavu esmakordselt läbi viidud Kantar Emori kinnisvaraturu ja -büroode uuringust selgus, et 12% Eesti elanikest plaanib lähema kolme aasta jooksul korteri üürile võtta ning 7% kavatseb oma kinnisvara üürile anda. Kinnisvaraga ei plaani mingeid tehinguid lähema kolme aasta jooksul teha 73% elanikest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele