Pealinna kinnisvaraturul kasvab järelturu korterite osakaal, hind vajus 3000 eurost alla. Uusarendused jäävad tahaplaanile, september lubab turu elavnemist.
1Partner Kinnisvara juhi Martin Vahter osutab, et kinnisvaraturg liigub üsna samas rütmis kooliaastaga ja nii võib september tulla üsna tegus.
  • 1Partner Kinnisvara juhi Martin Vahter osutab, et kinnisvaraturg liigub üsna samas rütmis kooliaastaga ja nii võib september tulla üsna tegus.
  • Foto: Andras Kralla
Tallinna korteritehingute keskmine ruutmeetri hind langes 2970 euroni, kuid tehinguid tehti kokku 670, mis on 4,5% võrra enam kui eelmisel kuul, võttis augustis pealinna korteriturul toimunu kokku 1Partner Kinnisvara juhi Martin Vahter.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele