• 15.09.23, 10:16

Sooman: nüüd on jõudnud langus statistikasse

Kinnisvaraindeks on tipust langenud juba 12% langenud. Eesti 17 suurema linna korterite keskmist tehinguhinda kajastav Pindi Indeks langes augustis sarnaselt juulile taas 6% võrra.
Pindi Kinnisvara müügipartner Peep Sooman märgib, et nüüdseks on turg vähemalt hetkel saavutanud stabiilsuse.
  • Pindi Kinnisvara müügipartner Peep Sooman märgib, et nüüdseks on turg vähemalt hetkel saavutanud stabiilsuse.
  • Foto: Raul Mee
Pindi indeks jäi pidama hinnatasemel 2188 €/m². Juulis oli korterite keskmist hinda seirav Pindi Indeks korrigeeritud andmetel 2328 €/m².

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.02.26, 09:22
Anna oma ärile hoogu Ülemiste Citys – Tallinna uues linnasüdames
Ülemiste City unikaalne asukoht, kus piltlikult öeldes kohtub Eesti Euroopaga ja vastupidi, on muutnud piirkonna nii kohalike kui rahvusvaheliste ettevõtete tõmbekeskuseks. Lähiaastate ambitsioonikad arenguplaanid suurendavad linnaku mõju ja tähtsust mitte ainult majanduses, vaid üha enam ka kohalike elanike ja väliskülaliste jaoks. Samuti algas äsja esindusliku Eesti botaaniku ja ökoloogi Viktor Masingu järgi nime saanud ärihoone ehitus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele