Talv peaks tooma ärikinnisvarasse investeerimises elavnemist
Ärikinnisvarasse investeeringud on kukkunud märkimisväärselt - ent nüüd on intressid ilmselt tipu lähedal ja esimesed positiivsed signaalid Euroopast juba paistavad, vaatab lootusrikkalt tulevikku investeerimisfirma Titanium kinnisvaraportfelli haldur Siim Rosenthal.
Tartus valitseb jätkuvalt büroopindade põud, seetõttu on seal ja ka Pärnus nende arendamiseks parem perspektiiv. Samas arendajatel ei ole kindlust nõudluse jätkumise osas, kirjutab Uus Maa Ärikinnisvara konsultant Kristi Tamm.
Tallinna keskseimasse piirkonda on müügile saabunud võimalustega objekt - Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib omanikku kinnistule aadressil Liivalaia tänav 24, mis oli varasemalt kasutusel aastaid kohtuhoonena.