Käesoleva aasta III kvartalis korteritehingute arv ja koguväärtus aastases võrdluses kahanesid ligi viiendiku - langus oli ka võrdluses nüüdse aasta eelneva kvartaliga.
2023. aasta III kvartalis 10 373 ostu-müügitehingut koguväärtuses 1,13 miljardit eurot. Tehingute arv ja koguväärtus olid 17% madalamad kui aasta tagasi samal ajal. Kolmas kvartal näitas samuti langust võrdluses eelnenud kvartaliga, tehingute arv ja koguväärtus vähenesid vastavalt 7% ja 10%, märgib Maa-amet.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.