• 13.02.24, 06:30

Ettevõttel, kes ei suuda „toota“ uut töötajat, on aina keerulisem

Kinnisvara korrashoiu arengusuunaks on keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimisstandardite (ESG) juurutamine ja järgimine, osutab Puhastusproff OÜ teenindus- ja arendusdirektor Sven Mägi.
Puhastusproff OÜ teenindus- ja arendusdirektor Sven Mägi märgib, et hetkel on kinnisvara korrashoiu olukord stabiilne.
  • Puhastusproff OÜ teenindus- ja arendusdirektor Sven Mägi märgib, et hetkel on kinnisvara korrashoiu olukord stabiilne.
  • Foto: Ivari Petrauskas

Seotud lood

Uudised
  • 07.02.24, 06:30
Kinnisvara korrashoius on oodata ostu-müügi tehinguid
Kahjuks tänane olukord on see, et kliendid räägivad kestlikkusest ainult sõnades, aga ei mõista, et see on meie ühine investeering tulevikku ja selle arendamine on kulukam, märgib SOL Baltics OÜ Baltikumi müügi- ja turundusdirektor Mergit Inno.
Uudised
  • 12.02.24, 05:30
Kinnisvara korrashoid otsib haritud spetsialiste
Kahjuks on oodata ka aastal 2024 majanduslangust, millest tulenevalt seisab sektori sees mitmeid väljakutseid, nendib Stell Eesti AS tegevjuht Mikk Sillamaa.
  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 15:00
Millerhawk vähendas hoone süsiniku jalajälge kolmandiku võrra – ilma lisakuluta
Elutsükli analüüs (LCA) on tööriist, mis aitab hinnata hoone keskkonnamõju selle „sünnist surmani“ – alates toormaterjalide kaevandamisest kuni lammutamise ja taaskasutuseni. Ehituses tähendab see näiteks seda, millist mõju avaldab betooni, terase või isolatsioonimaterjalide tootmine, transport, paigaldus ja hilisem hooldus meie kliimale.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele