Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit kuulutas välja konkursi „Aasta ehitusprojekt 2024“. Võitja tiitel antakse välja kahes kategoorias – parim hoone ehitusprojekt ning parim rajatise ehitusprojekt.

- Narva Riigigümnaasium oli eelmise aasta võitja hoonete kategoorias.
- Foto: Ehitustrust
EKEL valib parimat ehitusprojekti tänavu kaheteistkümnendat korda. “Kõik varasemad aastad on toonud esile palju omanäolisi ehitisi, seda nii arhitektuurses plaanis kui ka insenertehniliste lahenduste osas", ütles pressiteates EKELi tegevjuht Kalle Karron.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Vanasadama kinnisvaraarenduse algus pole enam kaugel. Tallinna Linnavolikogu võttis 2. aprillil 2026 vastu Tallinna Sadama kaks detailplaneeringut: „A-reisiterminali ning kruiisiterminali ala“ ning „D-terminali ja lähiala“, millele Tallinna linn korraldab lähiajal avaliku väljapaneku. Menetluses on veel kolm detailplaneeringut: „Admiraliteedi basseini ümbruse“, „Vanasadama põhjaosa“ ning „Vanasadama lõunaosa“. Lisaks on Tallinna Sadam kaasatud kahe krundiga teisel pool Reidi teed Tuukri tänavaga seotud detailplaneeringusse.