• 28.10.24, 06:45

Arendajad ootavad defitsiiti: küll aeg teeb oma töö

Eluasemeturu järelsegmendis käib järjest vilkam sagimine, ent uusarendustes laiutab pigem vaoshoitus, et mitte öelda pinnapealne sulnis rahu - toob ju dünaamika turule rahutust. Arendajad lahkavad olukorda ja vaatavad tulevikule otsa.
Metro Capitali tegevjuht Ain Kivisaar on tuleviku osas resoluutne.
  • Metro Capitali tegevjuht Ain Kivisaar on tuleviku osas resoluutne.
  • Foto: Andras Kralla
Reedel märkis Arco Vara ASi juhatuse liige Kristina Mustonen, et arendajate positsioon eluasemeturul on väljakutsuv, kuna ehituskulud ja palgasurve on jätkuvalt kõrged.

Seotud lood

Uudised
  • 25.10.24, 12:16
Habal: konkurents on ajanud panga omaintressi alla 1%
Pankade omavaheline konkurents klientide nimel pn tihenenud, mis on viinud intressimäärade languseni – kohati isegi alla 1 protsendi, kinnitas kinnisvarabüroo Uus Maa juhatuse liige Igor Habal.
Saated
  • 25.10.24, 10:31
Efteni kasum hakkab saama rohkem tuge
Kui langevate intressimäärade keskkonnas pidi kinnisvarahaldaja Eften Capital hindama alla ka investeeringute väärtust, siis nüüd on olukord pöördumas, toetades ka kasumit, ütles Eften Capitali tegevjuht Kristjan Tamla.
Uudised
  • 24.10.24, 06:45
Intressimäärade langetus õhutab võitlust laenuklientide nimel
Kui laenukliendid on üle elanud viimased kaks-kolm aastat, siis järgnevatel aastatel on oma kohustuste teenindamine pankade ees oluliselt kergem, märgib Coop Panga juhatuse esimees Margus Rink saates “Kuum tool” ning selgitab, mida tooks kaasa intressimäära järsk langetamine.
Uudised
  • 23.10.24, 10:41
Ehituse hinna allatoomine peaks olema eesmärk
Ehitamist teevad kallimaks lisaks ka rohelise ülemineku nõuete tõttu kasvanud nõuded kinnisvarale, kirjutab Luminor Eesti peaökonomist Lenno Uusküla.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele