• 13.01.25, 12:33

Invego pakub koduostu toetust

Kinnisvaraarendaja alustas projektiga “Eesti vajab rohkem lapsi”, mille raames pakutakse uue kodu soetamisel sõltuvalt peres kasvavate laste arvust kuni 25 000 eurot ostutoetust.
See eripakkumine on Invego panus, et toetada neid peresid, kes panustavad laste kaudu Eesti tulevikku, märgib Invego juht Kristjan-Thor Vähi.
  • See eripakkumine on Invego panus, et toetada neid peresid, kes panustavad laste kaudu Eesti tulevikku, märgib Invego juht Kristjan-Thor Vähi.
  • Foto: Liis Treimann
“Mida rohkem kasvab peres lapsi, seda suurem on vajadus ruumikama kodu järele, kuid ka igapäevased kulud on tavaliselt suuremad. Otsustasime, et asume toetama lastega perede uue kodu soetamist,” selgitas Invego juht Kristjan-Thor Vähi ja lisas, et eripakkumise raames saab mistahes Invego arenduses kodu soetades ostutoetust 5000 eurot iga peres kasvava lapse kohta. “Meie kõik arendused on põhjalikult läbi mõeldud terviklikud elukeskkonnad, mis on kavandatud ennekõike just lastega peredele," kirjeldas Vähi lisades, et kõigis Invego arendustes on peredele pakkuda ruumikaid 4-5-toalisi kodusid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 11:43
Kose südamesse kerkib jõeäärne kortermaja, mida on piirkonda aastaid oodatud
2
Uudised
  • 19.03.26, 11:30
Unusta üürihindade kasv - seega ka müügihindade kasv. Siin on üüritootluse mitu pidurit
Vaata, millised on üürikorterite ruutmeetri keskmised pakkumishinnad Tallinna linnaosades. City24.ee portaalijuht Karin Noppel-Kokerov: üüriinvestorid on jätkuvalt surve all
3
Uudised
  • 19.03.26, 06:30
Vaata, kuidas pealinna korteritehingu hinnad muutusid tegelikult
4
Börsiuudised
  • 18.03.26, 06:00
Võidujooks lõunasse kiireneb. Arakas: see on meie jaoks mägi, mida me peame nüüd ronima
Sihikul on seal jaeinvestorid
5
Uudised
  • 16.03.26, 11:41
Maaklerid, müüjad, ostjad - siin rullub lahti Teie perspektiiv
Ostja ootab arendaja uuelt eluasemelt edaspidi 3 asja
6
Uudised
  • 17.03.26, 14:30
Suur tehing Pärnus: bussipargi alale plaanitakse 60 miljonilist investeeringut

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele