• 29.05.25, 10:42

Millerhawk ostis Bauhofi kauplused rootslastelt tagasi

Eesti kapitalil põhinev investeerimisettevõte Millerhawk sõlmis lepingu neljast suuremast kaubandushoonest koosneva kinnisvaraportfelli omandamiseks, mis kuulus varasemalt Rootsi investorile. Kunagi eestlaste poolt arendatud kinnisvara jõudis nüüd, 15 aastat hiljem, taas kodumaise omaniku kätte.
Marko Kull, Millerhawki juhatuse liige.
  • Marko Kull, Millerhawki juhatuse liige.
Tegemist on 14 300 m² suuruse kogupinnaga portfelliga, mis hõlmab kolme Bauhofi kauplust Haapsalus, Kuressaares ja Võrus ning üht A1000 jaeketi hoonet Valgas. Kõik objektid on pikaajaliste rendilepingutega täielikult välja üüritud ning tagavad stabiilset rahavoogu.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

Uudised
  • 28.05.25, 14:25
Millerhawki Papiniidu arendus sai ankurrentniku
Arendaja rajab Pärnusse Endise Mai kultuurikeskuse kohale elu- ja ärikeskuse. Arhitekt Tarbe OÜ kavandatud Papiniidu hoonestus koosneb kahest moodsast majast, mis moodustavad kokku ligi 11 200 m² brutopinda, sellest 7700 m² moodustab ärihoone ja 3500 m² eluhoone.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.05.25, 11:31
Sisekujundaja soovitab: mida kontori sisutamisel kindlasti arvesse võtta?
Ettevõtte kasv, äristrateegia muutused ja töötajate kasvavad ootused esitavad kontorite sisustamisele aina uusi väljakutseid. Paraku ei suuda paljud ettevõtted nende muutustega sammu pidada. Sageli ei märgata, et kontor ei toeta enam seda, kuidas inimesed tegelikult töötavad. Sisekujundajad näevad seda iga päev – ruumid justkui toimivad, aga nende tegelik potentsiaal jääb kasutamata. Just selle lisaväärtuse leidmine ongi see, millega sisekujundajad ettevõtteid toetada saavad.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele