• 16.06.25, 08:30

Ühe Tallinna korteri eest saab Riias kaks

Luminori kodulaenude valdkonnajuht Helina Kikas analüüsib, miks Eesti kinnisvara on viimase 15 aastaga lõunanaabrite omast tempokamalt hinda kasvatanud ning prognoosib, mis saab Läti pealinna kinnisvara hindadest tulevikus.
Ühe Tallinna korteri eest saab Riias kaks

Seotud lood

Suur lugu
  • 04.06.25, 06:30
Löök lõunast: arendajad lähevad Lätti, kallid arendused jäävad Eestisse
Läti annab Eestile mitu õppetundi. Eesti uusarenduste hinnalangus unusta ära. Siin on tulevase Ukraina löögi eelmäng.
Eesti uusarenduste turg on kinni jooksmas: hoolega loodud arendused on ostjaile kallid, muljetavaldav müümata eluasemete laojääk tuleb talvel tühikäigul ära kütta. Käibemaksutõus teeb pildi veel kehvemaks. Lahendus aga paistab Lätis. Nimekad arendajad avaldavad, mida kõike põnevat sealt saab. Ent siit tagant kumab üle turu kiirgav löök.
  • ST
Sisuturundus
  • 30.06.25, 11:17
Professionaalne kinnisvarahooldus ja avariiteenus lasevad keskenduda sellele, mis on päriselt oluline
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele