Erinevalt eelmisest on see kriis kinnisvaraturul leebe ja seekord jääb 50% kinnisvara hinna langus tulemata.

- Huvitav fenomen praeguses kriisis. Pangad: „Kallis rahvas, tulge võtke laenu, tingimused pole halvenenud, intress pole üles läinud, palgatoetuse saamine pole takistus laenuvõtmisel.“
- Foto: Karin Vinkel
Väisasin investorite Karin Vinkeli ja Jaak Roosaare korraldatud Kinnisvaraseminari kaunil pühapäeval ja pean tunnistama, et vahelduseks oli pärast kümmet kasvuaastat vägagi põnev kuulda, kas ja mis on kinnisvaraturul praeguses kriisis muutunud. Selgus, et kõik oleks võinud olla palju hullem.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Üha rohkem ostjaid ja investoreid hindab tänapäeva kinnisvara puhul lisaks asukohale ja ruutmeetritele ka hoone jätkusuutlikkust, energiatõhusust, elukeskkonna kvaliteeti ja mugavust. Üks peamisi kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse sümboleid on rohesertifitseerimine. LEED-sertifikaat – maailmas üks tunnustatumaid rohehoonete kvaliteedimärke – on Põhjamaades juba tavapraktika.