• ST
  • 30.03.22, 00:23

Piirdeaedu võiks Eestis olla pigem vähem kui rohkem

Piirdeaedadest ja läbipääsudest kõnelevas saates märkis Sungate Grupi juht Karl Ždanovitš et kuigi Eestis levib järjest enam hoovide piiramine aedadega, pole territooriumi aiaga piiramine sugugi mitte alati põhjendatud.
Andres Kivivare(vasakul) ning Karl Ždanovitš
  • Andres Kivivare(vasakul) ning Karl Ždanovitš
  • Foto: Äripäev
Saates arutleti, millisel juhul on aia rajamine põhjendatud, ja anti nõu, kuidas saada hea ja kvaliteetne piirdeaed, samuti räägiti, kas uusehitiste puhul võiks aia ehitus toimuda väljaspool üldist ehitushanget või mitte.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.02.26, 09:22
Anna oma ärile hoogu Ülemiste Citys – Tallinna uues linnasüdames
Ülemiste City unikaalne asukoht, kus piltlikult öeldes kohtub Eesti Euroopaga ja vastupidi, on muutnud piirkonna nii kohalike kui rahvusvaheliste ettevõtete tõmbekeskuseks. Lähiaastate ambitsioonikad arenguplaanid suurendavad linnaku mõju ja tähtsust mitte ainult majanduses, vaid üha enam ka kohalike elanike ja väliskülaliste jaoks. Samuti algas äsja esindusliku Eesti botaaniku ja ökoloogi Viktor Masingu järgi nime saanud ärihoone ehitus.

Enimloetud

1
Uudised
  • 06.03.26, 11:14
Tahad kinnisvara müügist saada maksimaalset raha? Siis tee nii
2
Uudised
  • 06.03.26, 12:04
Käiguvahetus. Ingvar Allekand: Domus jätkab ambitsioonikalt kasvulainel
3
Uudised
  • 06.03.26, 12:14
Arendaja: Keila murrab välja Tallinna magala rollist
4
Uudised
  • 05.03.26, 13:26
Arendaja ja advokaat näitavad, kuidas saab planeeringutelt pidurid maha
5
Uudised
  • 06.03.26, 11:33
Kapitel müüs üüripinna üürnikule maha
Kapiteli investeeringute juht Holger Tilk: Harva avaneb võimalus teha midagi, mida kunagi varem pole tehtud.
6
Uudised
  • 05.03.26, 12:00
Kes on see inimene, kes täna Tallinnas uue korteri ostab?
Selle aasta ootus kinnisvaraturule: kasv on reaalne, kuid hooajalisus on muutunud

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele