Hommikuprogrammis rääkisime Haapsalu linnapea Urmas Suklesega, kes liiga positiivne praeguse olukorra suhtes ei ole.

- Haapsalu tänav
- Foto: Liis Treimann
Haapsalu on ikka ja alati meelitanud külla palju suvitajaid. Puhkama sõidetakse ka tänavu, kuid linnapea sõnul tehakse otsused viimasel hetkel, mis tekitab ettevõtetes ebakindlust ja ärevust.
"Eelmüüki hotellidesse praegu sellisel kujul ei ole. Varem sai juba maikuus aru, et suvi tuleb edukas," kommenteeris Sukles.
Juttu tehti ka Haapsalu kinnisvarahindadest, mis on kallid. Linnapea räägib, milliseid maju ja kortereid Haapsalu kinnisvaraturul kõige enam soovitakse.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Haapsalu linnapea: senine suvi on läinud ärevalt
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.