ESG-aruandluse juhtimise kontekstis tuleks rohkem tegeleda eetika parendamisega, vastasel juhul võib ettevõte panna aruandesse kirja talle meelepärased, mitte õiged numbrid, ütles SOL Balticsi tegevjuht Rinel Pius.
SOL Balticsi juht Rinel Pius on seda meelt, et kui juhtimine on aus ja vastutustundlik ning inimestega päriselt tegeletakse, siis keskkonnahoid ei ole probleem, vaid see on tagajärg.

Seotud lood

Uudised
  • 04.12.24, 06:45
3 eksperti: need on kinnisvara korrashoiu väljakutsed aastal 2025
Kõlav ESG kõmiseb kui tühi sõnakõlks
Valdkonda saatev tööjõupuudus ei ole midagi uut. Võidukad edulood möödunud aastal saavutatu kohta lasevad sordiini alt aimata närvilisust ja süvenevat muret.
Uudised
  • 30.01.25, 06:30
AI toob kinnisvarahaldusse ja -korrashoidu rea muutusi
See aasta on alanud suuremate maksumuudatuste teadmisega, mis kahjuks veelgi suurendavad turu niigi nõrka tarbimiskindlust, kirjutab Ärikinnisvara halduse ekspert Janek Hintsov, kes analüüsi käigus peatub ka koostööl Riigi Kinnisvaraga.
Uudised
  • 20.02.25, 06:30
Koidab büroohoonete ümberehitamise aeg
SUUR LUGU Algas uus kümnend. Pelgalt uue ihalus muutub piduriks. Renoveerimine saab arendamise peavooluks + siia voolab kümneid miljoneid eurosid. Üleskutse Tallinna Linnaplaneerimise Ametile
Tunnistame tõsiasja - ärkinnisvaraturg, eriti aga büroopindade turg on hoonetest küllastunud. Senisest veelgi rohkem betooni, terast, klaasi ja klantsi ei muuda pilti paremaks. Töötajate kodukontoritest büroodesse surumine kõlab vaid kui otsitud hädalahendus. Uuri lähemalt, muidu jääd uuest trendist maha.
Uudised
  • 27.11.24, 07:00
Ärihoone jätkusuutliku uuendamise 7 sammu
Kui uuemate majade puhul on LEED sertifikaat laiemalt levinud, siis üha populaarsemaks muutub ka vanemate ärihoonete sertifitseerimine
Kui konstruktsioonid on endiselt püsivad, kandevõime säilinud ja pole füüsilist ega bioloogilist ohtu inimestele, on soovitus ärihoone renoveerida vastavalt kasutajate vajadustele, kirjutab Foruse kinnisvara jätkusuutlikkuse ekspert Jaanika Veldre.
  • ST
Sisuturundus
  • 28.08.26, 15:08
Veski Tehnopark kasvab koos Kiili kogukonnaga
Kes Kiili alevisse sisse keerab, märkab kindlasti uusi elumaju. Kus on inimesed, sinna saagu ka teenused ja töökohad. Selle eest hoolitseb alevi põhjaservas arenev Veski Tehnopark, Kontsepti büroo arhitektide täislahendus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele