• 10.10.06, 13:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

RosUkrEnergo katkestas Kesk-Aasia gaasi andmise Poolale

RosUkrEnergo ei impordi alates eilsest enam Poolale Kesk-Aasia gaasi, mis katab umbes 20% Poola gaasitarbimise vajadusest.
Analüütikute hinnangul tahab RosUkrEnergo sel moel Poola survet avaldada, et kaubelda endale uuel aastal välja soodsam leping, sest vana leping lõpeb selle aasta lõpul, kirjutas Reuters.
RosUkrEnergo on Gazprombankile ja Ukraina ärimeestele kuuluv firma, mis müüb Poolale Kes-Aasia gaasi Drozdowicze jaotuspunkti kaudu Poola–Ukraina piiril.
45% vajaminevast gaasist saab Poola Gazpromilt ja Saksamaalt ning ülejäänud 35% suudab Poola katta kodumaistest allikatest.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele