• 04.01.07, 17:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Leedu tahab Eesti kaasata Poola ja Leedu vahelise elektrikaabli ehitusse

Leedu tahab Eesti kaasata Poola ja Leedu vahele loodavasse elektrikaabli ehitusse.Elektrikaabel peaks valmima aastaks 2012.
Leedu peaminister Gediminas Kirkilas ütles, et Läti ja Eesti on oodatud ühinema selle projektiga.
Eesti Energia esindaja ütles eile Leedu majandusportaalile vz.lt, et nad oleksid huvitatud sellisest projektist.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Elektrikaabli võimsuseks oleks 1000 MW. Eestit ja Soomet ühendava elektrikaabli Estlinki võimsus on 350 MW.
Kirkilase sõnul tuleb elektrikaabli projekt arutlusele 9.jaanuaril Varssavis toimuval Baltimaade kolme energiafirma juhtide kohtumisel.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Viimased uudised

Uudised
  • 16.09.25, 09:45
Eluasemeturul paeluvad ostjaid suvilad ja lõunamaad
Uudised
  • 16.09.25, 07:45
Hepsor alustab Manufaktuuri Vabriku uuendamisega
Uudised
  • 16.09.25, 06:45
Kuld ja kinnisvara - keeruliste aegade turvasadamad
Uudised
  • 15.09.25, 16:30
Väldi õnnetusi ja kontrolli oma krundil olevaid puid
Vaata, mida puu kontrollimisel tähele panna
Uudised
  • 15.09.25, 11:48
Kaarsilla Kinnisvara rajab Narva uue kaubandushoone
TOP
  • 15.09.25, 11:39
Kinnisvara korrashoiu TOPi üks tegusamaid keskendub 100% äriklientidele
Priit Sipelgas toob esile SOL Balticsi ühe olulise erinevuse, võrreldes konkurentidega. Lisaks toob ta esile valdkonna olulisimad väljakutsed aastal 2026.
Uudised
  • 15.09.25, 08:53
Tehisaru tõmbab büroohoone kulusid alla jõuliselt
Uudised
  • 15.09.25, 08:24
Föderaalreserv taas tähelepanu keskpunktis

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele