• 22.11.07, 19:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Merko: hinnalangetus on parem kui mõni turundustrikk

Merko elamuehitusdivisjoni direktor Tiit Kuusik, selgitas aripaev.ee-le, et 3,5 miljoni kroonine hinnalangus oli trikk tähelepanu võitmiseks.
Merko elamuehitusdivisjoni direktor Tiit Kuusik: "Erinevate projektide puhul teevad ehitus- ja arendusfirmad erinevaid trikke, et tänases turusituatsioonis tähelepanu pälvida. Arvestades, et Sõpruse 29 projekti müük on meil praeguse turusituatsiooni juures suhteliselt hästi alanud (värskelt valminud hoones on enam kui 25% korteriomanditest müüdud), otsustasime antud projekti puhul, et ehk piisab meil klientide ja avalikkuse tähelepanu pälvimiseks mõnede korteriomandite hindade alandamisest ning nagu näha, see ka töötas."
Kinnisvaraarendaja Merko oma arendusel märkimisväärselt hinda alandanud. Merko eilne Sõpruse 29 korteritele tehtud hinnasoodustus oli keskmiselt 5.60% ehk kokku üle 3,5 miljoni krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele