Soomes leiti mullu varasemast aastast viiendiku võrra rohkem võltsitud eurosid, vahendab Kauppalehti Soome Panga teadet.
Eelmisel aastal tabati 1052 võltsitud eurokupüüri. Võltsijate lemmik on 50eurone rahatäht, rohkem oli ka 20euroseid ja 100euroseid sedeleid.
Soome Pank tuletab inimestele meelde õige euro tunnuseid ja soovitab kahtluse korral rahatähte võrrelda sellisega, mis on kindla peale ehtne.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Ülemiste City unikaalne asukoht, kus piltlikult öeldes kohtub Eesti Euroopaga ja vastupidi, on muutnud piirkonna nii kohalike kui rahvusvaheliste ettevõtete tõmbekeskuseks. Lähiaastate ambitsioonikad arenguplaanid suurendavad linnaku mõju ja tähtsust mitte ainult majanduses, vaid üha enam ka kohalike elanike ja väliskülaliste jaoks. Samuti algas äsja esindusliku Eesti botaaniku ja ökoloogi Viktor Masingu järgi nime saanud ärihoone ehitus.