Autor: Juuli Laanemets • 22. mai 2014

21. sajandi korterühistu: digitaalne majahaldus ja koosolekud Skypes

Eesti Korteriühistute Liit koostöös Eesti ühe suurima arvutimüüjaga Klick tahab liidu liikmeid moodsaima tehnikaga varustada:  ühisostu raames pakutakse korteriühistutele äriklassi arvutit soodsa hinnaga.

Eesti Korteriühistute Liidu (EKL) juhatuse liige Urmas Mardi tõdes, et ühistutel on tugev huvi arvuti ostuks, sest tänapäeval korteriühistu arvutita enam hakkama ei saa. "Valdav osa arveldustest tehakse ju e-arvetega, näiduteatamine on enamjaolt samuti digitaalseks muudetud," loetles Mardi. Tema sõnul ei maksa sugugi eeldada, et mitte enam esimeses nooruses ühistujuhid digiajastule vastu seisavad. "Otse vastupidi, mitmed neist on väga edukalt käivitanud näiteks digitaalse majahalduse programmi."

Selleks vajab ühistujuht aga korralikku arvutit, mis võimaldaks käivitada moodsamaid programme ja sidevahendeid. "Mõni vana arvuti ei taha näiteks Skype'i käivitada, kuid tänapäeval on see sidevahendina soodne ja asendab paljudele igapäevast telefoni," mainis Mardi. "Lisaks saab telefonikõnede ja suure hulga paberi väljaprintimise asemel raha ja aega kokku hoida. Koridoriseinale kleebitud teadetest kõnnib suur osa nooremast majarahvast aga lihtsalt külmalt mööda."

Pakutavad arvutid on EKL liikmetele saadaval hinnaga 349 eurot ja neil on moodsaim Windows 8.1 programm, mis aitab lahendada XP kasutajate mured.

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806