Ruta Arumäe koolitab taas kinnisvarasse investeerima

Ruta Arumäe koolitus 2018 märtsis
Tuntud makroanalüütik Ruta Arumäe, kes on mitmeid aastaid ka ise kinnisvarasse...

Tulles vastu kinnisvarauudised.ee lugejate soovidele korraldab tuntud makroanalüütik ja kinnisvarainvestor Ruta Arumäe koos Äripäeva Akadeemiaga mais teistkordselt koolituse, kus õpetab kinnisvarausku kontrollima.

Ruta Arumäe õpetab juba 5. mail algavas kahepäevases koolitussarjas kinnisvarainvesteeringuid analüüsima ja ajastama. Ruta Arumäe töötas juba aastate eest välja mudeli, mis võimaldab majanduse pöördepunkte ette näha ning oli ainus Eesti makroanalüütik, kes prognoosis majanduslanguse algust.

Kui erinevaid aktsiatesse investeerimise koolitusi korraldatakse Eestis palju, siis majandustsüklitest lähtuvat kinnisvarainvesteeringute koolitust teeb ainult Ruta Arumäe, kes alustas investeerimistarkuse jagamist teistele kinnisvarainvestoritele alles tänavu veebruaris. Seejuures saab koolitusel osaleja konkreetsed juhtnöörid, milliseid näidikuid jälgida ja kuidas erinevatele majandustsüklitele kohaseid investeerimistrateegiaid valida.

Koolituse programm annab nii teadmised kui ka praktilised oskused kinnisvarausust tulenevate valikute kontrollimiseks arvutuste abil.

Esimene koolituspäev on jõukohane kõigile investeerimishuvilistele ja ka algajatele investoritele. Ühtlasi on sinna oodatud kinnisvaramaakleriid ning kinnisvarakonsultandid, kes oma investoritest kliente sisulise poole pealt aidata soovivad.

Teine koolituspäev ehk jätkukoolitus pakub praktilisi tööriistu kogenud „kinnisvarahaidele“ ja erialaspetsialistidele, olgu selleks siis professionaalsed kinnisvarainvestorid, rahavoo objekte vahendavad ärikinnisvara maaklerid, kinnisvarahindajad, investeeringute juhid või ka investeerimiskonsultandid.

N-ö algajad investeeringu tootluse arvutajad, kes tahavad saada tõeliseks kinnisvarasse investeerimise professionaaliks, suudavad peale Ruta Arumäe esimese koolituse läbimist omandada otsustamiseks ja kogu hilisemaks eluks kasulikke oskusi ka tema jätkukoolitusel.

Mais toimuvale koolitusele „Kuidas analüüsida kinnisvarainvesteeringut“ ning jätkukoolitusele „Investeerimisstrateegiad kinnisvaras majandustsükli eri faasides“ saab registreeruda SIIT.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kinnisvarauudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Uudised