• 09.06.21, 23:07

Galerii: Ülemiste Citys pandi nurgakivi kõige naiselikumale hoonele

Ülemiste Citys täna nurgakivi saanud Alma Tominga büroohoonesse kolivad paljud rahvusvahelise haardega ettevõtted.
Rohehoone nurgakivi üritusel tutvustati erinevaid ravimtaimi, mida kandsid peakaunistustena laval modellid. Fotol eksponeeritakse külalistele sõnajalataime.
  • Rohehoone nurgakivi üritusel tutvustati erinevaid ravimtaimi, mida kandsid peakaunistustena laval modellid. Fotol eksponeeritakse külalistele sõnajalataime.
  • Foto: Liis Treimann
Näiteks on uude ärihoonesse kolimas Skeleton Technologies ja Fujitsu Eesti esindused. Mainor Ülemiste ASi juhatuse esimees Ursel Velve sõnul saab Alma Tominga büroohoone olema Eesti, kui mitte terve Euroopa, ühe läbimõtestatuma ja talendikesksema töökeskkonnaga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele