• 30.09.21, 11:07

Kaamos Groupi finantsjuht Mait Mengel ootab järgmiselt aastalt huvitavaid väljakutseid

Kaamos Groupi finantsjuht Mait Mengel tõdeb, et senine strateegia ettevõtte finantsjuhtimisel on toonud arengu ja ühtaegu stabiilsuse soovitud suunal. Lisaks nn traditsioonilistele valdkondadele on ettevõtte soov panustada ka innovatsiooni – seda Eestiga seotud start-up-ettevõtete tegevusi toetades, vahendavad Äripäeva Finantsuudised.
Kaamos Groupi finantsjuht Mait Mengel
  • Kaamos Groupi finantsjuht Mait Mengel
Praegu on Kaamos Groupil kolm põhisuunda. Eestis on Kaamos tuntud eelkõige kinnisvaraalase tegevuse, seda nii elukondliku kui ka ärikinnisvara arenduse poolest. Puidutööstuse valdkonnas ollakse üks suurimaid saematerjali tootjaid Valgevenes, kus nähakse lähiaastatel võimalust olemasolevate mahtude kasvatamiseks. Kolmas oluline valdkond on Kaamose jaoks taastuvenergeetika. Eesmärk on kasvatada investeeringuid päikeseparkide rajamisse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 15:54
Viimsisse kerkiv elamurajoon paneb investoreid krunte jahtima
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.
Ajal, mil nõudlus kvaliteetse eramajade elamispinna järele Tallinna lähiümbruses püsib stabiilsena, on tugevates eeslinnades arendatavad projektid muutunud lisaks lõpptarbijale suunatud tooteks ka investeerimisvahendiks. Sellest loogikast lähtuvalt arendab Kama Grupp Viimsi vallas projekti Suure-Allikmäe — 33 Skandinaavia stiilis krundiga elamurajooni, mis on jõudnud praktilise teostuse etappi ning loob aluse vara edasiseks väärtuse kasvuks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele